Spordikeskusesse sisenedes kanna maski ja esita vaktsineerimiskuuri läbimist tõendav tõend või COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend koos isikut tõendava dokumendiga

Piirangud Käina Spordikeskuses!

29. oktoobrist laieneb maskikandmise kohustus siseruumides kõikidele kontrollitud tegevustele ja asukohtadele. Maskikohustus rakendub kõigile, kes on vähemalt 12-aastased.

Käina Spordikeskuse üldkasutatavates siseruumides tuleb alates 29.10.21 kanda maski.  Maski ei tule kanda tegevustes, kus see ei ole võimalik, näiteks vahetul sportimisel ja veega kokkupuutel.Juhul, kui inimesel on maskikandmine tervislikel põhjustel vastunäidustatud, peab ta seda kinnitama vastava arstliku tõendiga. Koroonaviiruse delta tüve aerosoolse leviku tõttu on range soovitus kanda meditsiinilisi või nendega võrdsustatud kaitsemaske.

Seoses Eesti Vabariigi Valitsuse otsusega kehtestada rangemad meetmed koroonaviiruse leviku piiramiseks saavad alates 25.10.2021 Käina Spordikeskuses  kasutada teenuseid kliendid, kes saabudes kannavad maski ja esitavad ühe järgmistest dokumentidest:

  • vaktsineerimiskuuri läbimist tõendav tõend koos isikut tõendava dokumendiga
  • COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend(mis pole vanem kui 6 kuud) koos isikut tõendava dokumendiga

Alates 15.11.2021 peavad ka noored kes on vanusevahemikus 12 aastat ja kolm kuud kuni 17-aastat  esitama Spordikeskusesse sisenesdes  COVID tõendi koos isikut tõendava dokumendiga, nendel kehtib ka testitõend. Erinevalt täiskasvanutest kehtib alaealiste puhul ka koroonaviiruse PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse tõend. PCR test peab olema tehtud mitte rohkem kui 72 tundi ning antigeen-RT test mitte rohkem kui 48 tundi enne üritust ja test peab olema tehtud tervishoiuteenuse osutaja poolt. Lubatud on ka apteegis tehtud antigeeni kiirtesti tulemus. 

Alla 12-aastased ei pea oma nakkusohutust ehk vaktsineerimist või COVID-19 haiguse läbipõdemist tõendama.

Tuletame endiselt oma klientidele meelde, et spordikeskuses tuleb tegevusi läbi viia hajutatult ja täita desinfitseerimisnõudeid. Käina Spordikeskus ise jälgib ja täidab samuti desinfitseerimisnõudeid ja muid koroonaviiruse leviku tõkestamise abinõusid.

Meie hoolime enda klientidest ja soovime, et spordikeskus jääks avatuks ja oleks ohutu ning turvaline.

Olete oodatud meile treenima, basseini- ja saunamõnusi nautima.