Kepikõnniekspress ja avatud jooksutrenn Käinas Padarimäel TASUTA

Liikumisnõustaja Rene Meimer Eesti Kepikõnni Liidust tuleb koolitama Hiiumaa praegusi ja tulevasi kepikõnni- ja jooksuhuvilisi.
kell 11 kogunevad jooksuhuvilised Käinas Padarimäel, kus Rene Meimer räägib spordist ja tervislikust liikumisest. Seejärel viivad Hiiumaa jooksugrupi eestvedajad kõik huvilised algajate jooksutreeningule.
Kell 11.30 kogunevad Padarimäel kõik kepikõnnihuvilised, kellele räägib Rene spordist, tervislikust liikumisest ja kõigest kepikõnniga seonduvast. Seejärel õpetab kepikõnnitehnikat, millele järgneb ühine liikumine. Võimalus laenutada ja osta käimiskeppe.
Koolitus viiakse läbi Rahvusvahelise Kepikõnni Liidu (INWA) väljaõppe saanud treeneri René Meimeri poolt ja vastavalt Rahvusvahelise Kepikõnni Liidu huvijuhi koolitusstandarditele.
Koolituse läbinud saavad:
- teadmised kepikõnni varustuse valikust;
- ettekujutuse õigest kepikõnni tehnikast;
- algteadmised kepikõnni treeningust ja õpetamismetoodikast;
- võimaluse praktiliselt oma tehnikat parandada;
- läbitud koolituse kohta tunnistuse.
Kepikõnniliidu eesmärk Kepikõnniekspressi projektiga on parandada harrastuskepikõndijate tehnikat ning vältida sadu väikeseid terviseprobleeme ning suurendada inimeste motivatsiooni tegeleda liikumisharrastusega ja teha raskemaks mõte harjutuskord vahele jätta.
www.facebook.com/events/1909336666003064/