01.03.2017 Hiiumaa Koolinoorte MV ujumises

             
                     
25m.vabalt   25m.selili  
eelkool-1kl.   TÜDRUKUD   kool aeg     TÜDRUKUD kool aeg  
  1. Carmen Hüüdma Käina Kool 20,01   1. Carmen Hüüdma Käina Kool 25,61  
  2. Nora Reseeda Puu Käina Kool 26,38   2. Nora Reseeda Puu Käina Kool 26,81  
  3. Iti Tikk Käina lasteaed 33,02   3. Kirke Väli Käina lasteaed 29,16  
  4. Miia Marleen Üksik Käina lasteaed 33,09   4. Iti Tikk Käina lasteaed 29,99  
  5. Laura Liisa Üksik Käina Kool 33,33   5. Laura Liisa Üksik Käina Kool 31,33  
  6. Joanna Köster Käina lasteaed 33,45   6. Joanna Köster Käina lasteaed 31,55  
  7. Kirke Väli Käina lasteaed 34,31   7. Paula Lisette Uibo Käina lasteaed 32,60  
  8. Brigitta Metsküla Käina Kool 35,23   8. Miia Marleen Üksik Käina lasteaed 33,37  
  9. Paula Lisette Uibo Käina lasteaed 35,86   9. Brigitta Metsküla Käina Kool 37,16  
  10. Eliise Tamm Käina Kool 42,79   10. Eliise Tamm Käina Kool 41,58  
                     
eelkool-1kl.   POISID  kool aeg     POISID kool aeg  
  1. Laur Talvi Suuremõisa PK 27,71   1. Laur Talvi Suuremõisa PK 30,37  
  2. Oliver Tikerpuu Palade Põhikool 28,65   2. Oliver Tikerpuu Palade Põhikool 31,73  
                     
2.-3. klass   TÜDRUKUD  kool aeg     TÜDRUKUD kool aeg  
  1. Angela Maivel Palade Põhikool 19,09   1. Angela Maivel Palade Põhikool 22,44  
  2. Liisi Koppel Kärdla Põhikool 27,35   2. Liisi Koppel Kärdla Põhikool 26,42  
  3. Teele Pilnik Käina Kool 30,26   3. Teele Pilnik Käina Kool 30,53  
  4. Kirsika Vasar Kärdla Põhikool 31,82   4. Kirsika Vasar Kärdla Põhikool 32,42  
  5. Kadri-Liis Paul Kärdla Põhikool 32,00   5. Kadri-Liis Paul Kärdla Põhikool 32,63  
  6. Karoliina Käsn Käina Kool 32,38   6. Karoliina Käsn Käina Kool 34,43  
  7. Karoliine Elisabeth Kuli Kärdla Põhikool 38,88   7. Lisandra Liit Kärdla Põhikool 38,55  
  8. Margaret Rehepap Kärdla Põhikool 39,99   8. Margaret Rehepap Kärdla Põhikool 42,43  
  9. Lisanna Üksik Kärdla Põhikool 40,75   9. Karoliine Elisabeth Kuli Kärdla Põhikool 44,46  
  10. Lisandra Liit Kärdla Põhikool 40,84   10. Lisanna Üksik Kärdla Põhikool 46,22  
  11. Mirtel Tammeveski Käina Kool 41,48   11. Mirtel Tammeveski Käina Kool DQ vale finiš
                     
2.-3. klass   POISID kool aeg     POISID kool aeg  
  1. Markkus Maar Palade Põhikool 24,92   1. Magnus Orgusaar Kärdla Põhikool 29,34  
  2. Reekab Elmi Käina Kool 25,63   2. Reekab Elmi Käina Kool 29,85  
  3. Joosep Raidma Käina Kool 27,59   3. Markkus Maar Palade Põhikool 30,08  
  4. Magnus Orgusaar Kärdla Põhikool 32,92   4. Joosep Raidma Käina Kool 34,12  
  5. Andreas Rakko Käina Kool 35,33   5. Andreas Rakko Käina Kool 41,13  
                     
50m.vabalt   50m.selili  
4.-5. klass   TÜDRUKUD  kool aeg     TÜDRUKUD kool aeg  
  1. Marilin Tisler Käina Kool 40,90   1. Marilin Tisler Käina Kool 47,11  
  2. Kreete Pilv Palade Põhikool 44,39   2. Kreete Pilv Palade Põhikool 49,44  
  3. Victoia Erk Palade Põhikool 51,85   3. Victoia Erk Palade Põhikool 57,38  
  4. Eleriin Vaher Kärdla Põhikool 1.05,81   4. Herta Kesküla Kärdla Põhikool 1.16,42  
  5. Herta Kesküla Kärdla Põhikool 1.39,38   5. Eleriin Vaher Kärdla Põhikool DQ jalad põhjas
                     
4.-5. klass   POISID kool aeg     POISID kool aeg  
  1. Siim Kask Käina Kool 44,69   1. Siim Kask Käina Kool 47,87  
  2. Martin Schneider Käina Kool 45,37   2. Martin Schneider Käina Kool 49,61  
  3. Bruno Olt Käina Kool 49,33   3. Oliver Piil Palade Põhikool 56,09  
  4. Richard Rannu Suuremõisa PK 50,86   4. Bruno Olt Käina Kool 59,66  
  5. Aleks Talvi Suuremõisa PK 53,53   5. Aleks Talvi Suuremõisa PK 1.04,07  
  6. Oliver Piil Palade Põhikool 53,99   6. Bert Ooman Suuremõisa PK 1.06,62  
  7. Robin Rõmmel Palade Põhikool 56,53   7. Robin Rõmmel Palade Põhikool 1.07,14  
  8. Bert Ooman Suuremõisa PK 1,.07,25   8. Richard Rannu Suuremõisa PK 1.09,88  
                     
6.-7. klass   TÜDRUKUD  kool aeg     TÜDRUKUD kool aeg  
  1. Catlin Hüüdma Käina Kool 30,92   1. Catlin Hüüdma Käina Kool 35,44  
  2. Kaisa Ulla Käina Kool 32,84   2. Kaisa Ulla Käina Kool 39,04  
  3. Greete-Liis Rünt Käina Kool 35,29   3. Greete-Liis Rünt Käina Kool 40,60  
  4. Linda Jürimäe Kärdla Põhikool 35,76   4. Liis Mändmets Kärdla Põhikool 43,15  
  5. Liis Mändmets Kärdla Põhikool 37,43   5. Linda Jürimäe Kärdla Põhikool 45,93  
  6. Ingel Ulla  Kärdla Põhikool 45,31   6. Ingel Ulla  Kärdla Põhikool 50,39  
            7. Mari Soonik Kärdla Põhikool 1.07,48  
                     
6.-7. klass   POISID kool aeg     POISID kool aeg  
  1. Georg Rüütel Käina Kool 35,51   1. Georg Rüütel Käina Kool 43,01  
  2. Taavi Toss Kärdla Põhikool 36,71   2. Taavi Toss Kärdla Põhikool 44,53  
  3. Kaspar Tammeveski Käina Kool 37,51   3. Kaspar Tammeveski Käina Kool 48,40  
                     
100m.vabalt   100m.selili  
8.-9. klass   TÜDRUKUD  kool aeg     TÜDRUKUD kool aeg  
  1. Roberta Mikk Käina Kool 1.06,79   1. Roberta Mikk Käina Kool 1.15,30  
  2. Indra Kutser Kärdla Põhikool 1.26,11            
                     
8.-9. klass   POISID kool aeg     POISID kool aeg  
  1. Marco Murro Käina Kool 1.16,32   1. Marco Murro Käina Kool 1.29,41  
                     
10.-12. klass   POISID kool aeg     POISID kool aeg  
  1. Karmo Kutser Hiiumaa Gümn. 1.05,50   1. Karmo Kutser Hiiumaa Gümn. 1.29,65  
  2. Rauno Rand Hiiumaa Gümn. 1.46,90   2. Rauno Rand Hiiumaa Gümn. DQ valepööre
                     
  TEATEUJUMISED                
    eelkool -3.  klass   4 x 25m.             
  I Joanna Köster      Käina lasteaed 1.50,17            
  Angela Maivel Palade Põhikool            
  Markus Maar Palade Põhikool            
  Oliver Tikerpuu Palade Põhikool            
  II Joosep Raidma Käina Kool  1.57,39            
  Reekab Elmi            
  Karoliina Käsn            
  Nora Reseeda Puu            
  III Liisi Koppel Kärdla Põhikool 2.11,57            
  Kadri-Liis Paul            
  Magnus Orgusaar            
  Karoliine Elisabeth Kuli            
  4. Carmen Hüüdma Käina Kool 2.15,49            
  Teele Pilnik            
  Brigitta Metsküla            
  Mirtel Tammevski            
  5. Iti Tikk Käina lasteaed 2.27,91            
  Paula-Lisette Uibo            
  Kirke Väli            
  Miia Marleen Üksik            
                     
    4.-5. klass   4 x 25m.             
  I Martin Schneider Käina Kool 1.22,90            
  Siim Kask            
  Marilin Tisler            
  Carmen Hüüdma            
  II Kreete Pilv Palade Põhikool 1.38,39            
  Victoria Erk            
  Oliver Piil            
  Robin Rõmmel            
                     
    6.-7. klass   4 x 25m.             
  I Kaisa Ulla Käina Kool 1.04,51            
  Greete-Liis Rünt            
  Georg Rüütel            
  Kaspar Tammeveski            
  II Linda Jürimäe Kärdla Põhikool 1.13,54            
  Liis Mändmets            
  Ingel Ulla            
  Taavi Toss            
                     
    8.-9. klass   4 x 25m.             
  I Roberta Mikk Käina Kool 1.08,96            
  Catlin Hüüdma Käina Kool            
  Marco Murro Käina Kool            
  Taavi Toss Kärdla Põhikool            
                     
    10.-12. klass   4 x 25m.             
  I Roberta Mikk Käina Kool 1.03,71            
  Indra Kutser Kärdla Põhikool            
  Rauno Rand Kärdla Gümn            
  Karmo Kutser Kärdla Gümn            
                     
  Peakohtunik: Triinu Schneider