02.03.2016 Hiiumaa Koolinoorte MV ujumises

25m.vabalt   25m.selili
eelkool-1kl.   TÜDRUKUD   kool aeg     TÜDRUKUD kool aeg
  1. Carmen Hüüdma Käina lasteaed 27,71   1. Carmen Hüüdma Käina lasteaed 29,01
  2. Nora Reseeda Puu Käina lasteaed 37,15   2. Laura Liisa Üksik Käina lasteaed 36,59
  3. Laura Liisa Üksik Käina lasteaed 37,54   3. Nora Reseeda Puu Käina lasteaed 37,62
  4. Karoliina Käsn Käina Kool 40,60   4. Karoliina Käsn Käina Kool 42,19
  5. Eliise Tamm Käina lasteaed 47,08   5. Eliise Tamm Käina lasteaed 57,11
  6. Kirke Väli Käina lasteaed 57,10   6. Kirke Väli Käina lasteaed katkestas
                   
eelkool-1kl.   POISID  kool aeg     POISID kool aeg
  1. Joosep Raidma Käina Kool 34,44   1. Laur Talvi Suuremõisa PK 34,52
  2. Laur Talvi Suuremõisa PK 35,00   2. Joosep Raidma Käina Kool 37,02
  3. Aleksander Rool Käina lasteaed 52,00   3. Aleksander Rool Käina lasteaed 48,77
                   
2.-3. klass   TÜDRUKUD  kool aeg     TÜDRUKUD kool aeg
  1. Marilin Tisler Käina Kool 19,52   1. Marilin Tisler Käina Kool 23,38
  2. Meribell Rüütel Käina Kool 19,64   2. Angela Maivel Palade Põhikool 25,26
  3. Angela Maivel Palade Põhikool 20,13   3. Meribell Rüütel Käina Kool 25,87
                   
2.-3. klass   POISID kool aeg     POISID kool aeg
  1. Martin Schneider Käina Kool 21,64   1. Martin Schneider Käina Kool 24,07
  2. Richard Rannu Suuremõisa 25,50   2. Laur-Hindrik Kartus Käina Kool 27,28
  3. Laur-Hindrik Kartus Käina Kool 26,27   3. Richard Rannu Suuremõisa PK 31,83
  4. Bert Ooman Suuremõisa PK 40,91   4. Bert Ooman Suuremõisa PK 41,76
                   
50m.vabalt   50m.selili
4.-5. klass   TÜDRUKUD  kool aeg     TÜDRUKUD kool aeg
  1. Greete-Liis Rünt Käina Kool 40,95   1. Greete-Liis Rünt Käina Kool 46,53
  2. Kreete Pilv Palade Põhikool 47,98   2. Kreete Pilv Palade Põhikool 57,14
                   
4.-5. klass   POISID kool aeg     POISID kool aeg
  1. Kaspar Tammeveski Käina Kool 40,43   1. Siim Kask Käina Kool 51,10
  2. Siim Kask Käina Kool 44,31   2. Kaspar Tammeveski Käina Kool 52,57
  3. Aleks Talvi Suuremõisa PK 59,36   3. Aleks Talvi Suuremõisa PK 1.00,84
                   
6.-7. klass   TÜDRUKUD  kool aeg     TÜDRUKUD kool aeg
  1. Catlin Hüüdma Käina Kool 33,32   1. Catlin Hüüdma Käina Kool 37,77
  2. Kaisa Ulla Käina Kool 35,44   2. Kaisa Ulla Käina Kool 41,45
  3. Helen Maiman Palade Põhikool 39,35   3. Helen Maiman Palade Põhikool 44,78
                   
6.-7. klass   POISID kool aeg     POISID kool aeg
  1. Georg Rüütel Käina Kool 40,47   1. Georg Rüütel Käina Kool 48,41
  2. Hargo Liiving Suuremõisa PK 45,70   2. Hargo Liiving Suuremõisa  PK 1.16,08
                   
100m.vabalt   100m.selili
8.-9. klass   TÜDRUKUD  kool aeg     TÜDRUKUD kool aeg
  1. Roberta Mikk Käina Kool 1.09,57   1. Roberta Mikk Käina Kool 1.18,09
  2. Karin Pisa Käina Kool 1.18,38   2. Karin Pisa Käina Kool 1.29,61
                   
8.-9. klass   POISID kool aeg     POISID kool aeg
  1. Kasper Pisa Käina Kool 1.26,42   1. Kasper Pisa Käina Kool 1.37,54
                   
                   
                   
        TEATEUJUMISED    
                   
    eelkool-1. kl.   4 x 25m.     2.-3.  klass   4 x 25m. 
  1. Joosep Raidma Käina Kool 2.38,80   1. Martin Schneider Käina Kool 1.50,22
  Karoliina Käsn Käina Kool   Laur-Hindrik Kartus Käina Kool
  Carmen Hüüdma Käina lasteaed   Marilin Tisler Käina Kool
  Laura Liisa Üksik Käina lasteaed   Meribell Rüütel Käina Kool
  2. Aleksander Rool Käina lasteaed 4.07,84   2. Angela Maivel Palade Põhikool 2.20,84
  Eliise Tamm Käina lasteaed   Laur Talvi Suuremõisa PK
  Nora Reseeda Puu Käina lasteaed   Bert Ooman Palade Põhikool
  Kirke Väli Käina lasteaed   Richard Rannu Suuremõisa PK
                   
    4.-5.  klass   4 x 25m.      6.-7.  klass   4 x 25m. 
  1. Kaspar Tammeveski Käina Kool 1.29,79   1. Catlin Hüüdma Käina Kool 1.15,38
  Siim Kask Käina Kool   Kaisa Ulla Käina Kool
  Greete-Liis Rünt Käina Kool   Helen Maiman Palade Põhikool
  Kreete Pilv Palade Põhikool   Georg Rüütel Käina Kool
                   
    8.-9.  klass   4 x 25m.           
  1. Roberta Mikk Käina Kool 1.13,87          
  Karin Pisa Käina Kool          
  Kasper Pisa Käina Kool          
  Georg Rüütel Käina Kool          
              Peakohtunik: Triinu Schneider